Psychocukier plays The Complainer (¡OÍGAME COMPAY! Improvisation)

by Psychocukier

/
1.

about

TC mówi: było to tak, że zrobiłem kawałek ¡OÍGAME COMPAY! i na pewnym etapie zamarzyło mi się, aby wprowadzić doń prawdziwy rockowy element, zagrany na żywo, nie z żadnych sampli i klocków, tylko żeby prawdziwy zespół zagrał. A że znałem od lat Piotrka Połoza, pojawiającego się wtedy jeszcze jako Deuce, który przecież grał na basie w zespole Psychocukier, jak najbardziej rockowym, więc ośmieliłem się zapytać o jakiś fragment na gitarach dla mnie specjalny. Powiedzieli TAK. Chodziło mi tylko o kilka fraz, ale oni podesłali całą nastominutową improwizację nagraną na setkę. Wtedy, w 2007, to w całości wejść na płytę nie mogło, wyciąłem więc kilkuminutową część najbliższą oryginalnemu mojemu nagraniu i dokleiłem to tam gdzie było trzeba, i tak poszło w świat, reszta do archiwów. I parę dni temu ku swojemu zaskoczeniu to odnalazłem. Wydaje się tak ciekawe to nagranie po tych 11tu latach, że poprosiłem zespół o zgodę na publikację w 2018 i panowie ją dali. Zatem teraz możecie się temu w całości przysłuchać, dokładnie i wielokrotnie. Och, co się tam dzieje!
Jeszcze raz dziękuję i Psychocukier pozdrawiam. W imię świetlanej przyszłości oraz miłości między narodami.

albumowa wersja z 2007 / album version from 2007 here: mikmusikarchive.bandcamp.com/track/o-game-compay-feat-psychocukier

TC says: Full improvisation recorded in 2007 by Psychocukier. Some bars were needed for my Oigame Compay track, for more real rock in it. But they gave many minutes of improvisation. Back then i used first part of it only for an album track, you can finally listen to the whole amazing thing now, after 11 years. It kicks.

La candela viva, La Revolución!

credits

released February 9, 2018

Psychocukier:
Sasza Tomaszewski - gitara, głos
Piotr Połoz - bas, głos
Marcin Awierianow - perkusja, głos

photo on the cover by Norbert Wojtek in 2007 from The Complainer "& The Complainers" (so called pink) album coverphoto session.

license

tags

about

Mik.Musik.!. Skoczów, Poland

Mik.Musik.!. very past and very present. ain't no label, ain't no collective. just some expression. action. and freedom.
archives are kept well, some of the treasures you can check here. enjoy. present time is also smart.

contact / help

Contact Mik.Musik.!.

Streaming and
Download help

Shipping and returns

Redeem code

Mik.Musik.!. recommends:

If you like Psychocukier plays The Complainer (¡OÍGAME COMPAY! Improvisation), you may also like: